Loading...

HEPLIK ve HİÇLİK

"Hiçbir şey olmadığımı gördüğümde bu, hikmettir. Her şey olduğumu gördüğümde bu, sevgidir. Hayatım bu ikisi arasında gidip gelmekten ibarettir" diyor, Nisargadatta Maharaj.

devamı

MAHREMİYET

"İnsanoğlu cinsel merkezde takıldı ve adı mahremiyet olan eve dönüş biletini kaybetti"

devamı

SUÇLULUKTAN SORUMLULUĞA

Sorumluluk bilinci ancak suçluluk duygusundan tamamen özgürleştiğinde ortaya çıkar.

devamı

GÜVENE DAİR

" Facebook güvende olduğumu söylüyor oysa ben hiç güvende hissetmiyorum, can güvenliğimiz yok, ne olacak bizim halimiz?" diye soruyorsun.

devamı

VARLIK İÇİNDE YOKLUK

"Acı çektiğimi sanıyordum aslında acıda değilmişim, olsaydım olgunlaşmış olurdum, o halde nedir bu?" diye soruyorsun.

devamı

MERYEM'İN ORUCU SUSMAKTI

Meryem Suresi, 26.Ayet “Artık ye, iç, gözün aydın olsun! Eğer beşerden birini görürsen; ‘Ben Rahman için bir oruç adadım; artık bugün kimseyle konuşmayacağım’ de! “

devamı

EŞSİZ RUHUNUN EŞİNİ ARAYANLAR

Ruh eşi kavramındaki en büyük yanılgılardan biridir senin için tasarlanmış ve büyük buluşmayı bekleyen bir eş ruhunun varlığına inanıyor olmak.

devamı

CİNSELLİKTE "DOĞRU" KAVRAMI

Soru : Cinselliği doğru bir sekilde yaşamak içgüdüsel olarak kendiliğinden gelir mi? Dış destek gerekli mi?

devamı

GÜNAHA BAKIŞ

Günah kelimesinin arapça karşılığı olan sözcüklerden biri Fahşa'dır. Fahşa'nın anlamı ise "Hakka, Hakikate uygun olmayan her iş" demektir.

devamı

ŞÜPHESİZ KABUL

Doğduğunda sana konulmuş olan isminden hiç şüpheye düşer misin ? Biri sana "adın nedir" diye sorduğunda cevap verirken zihnin nasıldır ? Berrak, kesin ve net midir ? Şüphesiz ve emin midir ?

devamı

CİNSELLİKTE YÜKSEK DOYUM

Cinsel tatmin için ihtiyacınız olan en temel bilgilerle bu alanda kendinizi geliştirmeniz ve doyumlu bir cinselliğe açılmanız için önemli tavsiyeler verilmektedir.

devamı

KADIN VE ORGAZM

Kadın her şeyden önce kendi rahmini, dönüştürücü dişi gücünü tanımalı ve kutsamalı, davetkar ve büyüleyici dünyasının kapılarını önce kendine açmalıdır.

devamı

AĞUSTOS MUCİZESİ

Küçücük bir çocukken yaşama dair başlayan mana arayışımın beni hep bir yolun sonuna getirdiğini düşünürken ulaşılmaz ve uzak kıldığım Tanrı anlayışımın kendi önüme koyduğum en büyük engel olduğunu fark ettim. Yaratıcımın, O görkemli ve sonsuz Üstadımın, O büyük Aşkımın bana seslenişi işte ağustos ayının bu döneminde gerçekleşti.

devamı

TESLİME NİYET

Teslimiyet dendiğinde birçoğumuzun aklına başımıza gelen olumsuz olaylara direnmemek ve bizi üzen her ne olursa olsun kabul etmek, kendimizi yaşadığımız sorunların akışına bırakmak geliyor.

devamı

ZİHİNDE CİNSEL REVİZYON

devamı

ORGAZM TADINDA YAŞAM

devamı

İLİŞKİDEKİ SEVGİLİ

devamı

UTANCIN GİZLİ YÜZÜ

devamı

İLETİŞİMSİZ SEKS

devamı

BENİMLESİN

Aşk; başımızı döndüren, bizi geçmiş ve geleceğin prangalarından özgürleştiren , zamanın durduğu , mekanın kaybolduğu, sevgilinin varlığında eriyip, teslimiyetin en yüce halini deneyimlediğimiz, bir insanın başına gelebilecek en kutsal haldir. Ve aşk, aşk olarak kaldığında kutsal olmaya devam eder.

devamı

MERYEM SUNA ile RÖPORTAJ

Sekse dair bildiğiniz ne varsa unutun ve ruhunuzu Türkiye’nin ilk cinsel yaşam koçu, Tantra eğitmeni Meryem Suna’nın anlattıklarına açın. Işıl CİNMEN

devamı

SEKS AYIP,GÜNAH VEYA PİS DEĞİLDİR

devamı

SEKSTE KİŞİLİK ANALİZİ

devamı

KADINIMA

devamı

RUHSAL YOL, ÇAKRA SİSTEMİ

devamı

HER AŞK BİR "SUFİ" TOHUMUDUR

devamı

ERİŞİLİR MİSİN?

devamı
Tantra Türkiye

Bize ulaşmak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz

Kayıt ve sorularınız için
bilgi@meryemsuna.com

Kamp Eğitimleri ve İnzivalar:
+90 553 823 41 41

Haftasonu Atölyeleri:
+90 553 463 08 08

Son yazılar