Loading...

Çiftlere Özel

İlişki Koçluğu profesyonel olarak, birey veya çiftlere yönelik kişi odaklı çözümler üretir. İlişki yaşamaktan, ilişki kurmaya götüren, böylelikle özgür ve birey hissettiren keyifli bir yolculuktur. İlişkiye bakış açımızı, ilişkilerden beklentilerimizi ve yaşadığımız ilişkilerin niteliklerini sorgulamamıza olanak tanır, partnerimizle sağlıklı bir ilişki kurmak için önce kendimizle nasıl ilişki kuracağımızın yollarını öğretir. Kendimizi önce kendimize sonra partnerimize kazandıran, tamamen dönüşüm odaklı bir süreçtir.

Cinsellik insan olmanın çekirdeğini oluşturur. Kaliteli seks olağanüstü bir deneyimdir. Yalnızca fiziksel olarak deneyimlenen hazzın beraberinde duygu, ruh ve zihin üzerinde yarattığı sağaltım etkisiyle gerçek bir büyüme sağlar. Seks ve ilişkiler hakkında konuşmak, bu alanda baskılanmış bireyler olarak çoğumuz için ağır ve zordur. Oysa bir cinsel yaşam koçu son derece açık, samimi ve anlayışlıdır. Seks hayatınız klasik ve yüzeysel olmak zorunda değildir. Cinsel yaşamınızdaki iyileşme size çok daha derin farkındalıklar kazandıracak, rutin yaşamınızda yaptığınız birçok eylemden keyif almanıza olanak tanıyacaktır. Bu dersler sizler için,

  • Sevgi alma ve verme dengesini öğrenmeyi
  • Aşk ve seks bağlantılı ilişkileri derinleştirmeyi
  • Erotizmi geliştirmeyi ve yükseltmeyi
  • Güven ve bağ duygusunu kökleştirmeyi sağlar.

Çiftlerle yaptğımız tüm dersler kişilerin mahremiyet alanına derin bir saygı çerçevesinde gerçekleşir. Özel seanslar içeriğindeki tamamen kişiye özel uygulamalarla danışanın önce kendisiyle ve sonra partneriyle olan yakınlaşması, sevgiyi ve bağı güçlendirmek için önemli bir fırsat yaratır.

 

Kayıt yaptırmak için iletişim sayfamızda bulunan formu doldurabilir veya tantra@tantraturkiye.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Tantra Türkiye

Bize ulaşmak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz

Kayıt ve sorularınız için
bilgi@meryemsuna.com

Kamp Eğitimleri ve İnzivalar:
+90 553 823 41 41

Haftasonu Atölyeleri:
+90 553 463 08 08

Son yazılar