Loading...

Grup Dersleri

Her hafta tekrarlanan, üç farklı modülden oluşan ve her biri 3 saat süren dersler seklinde oluşturulmuş bir programdır. Her bir modül 6 haftalık ders programı içerir. Grup katılım durumuna göre hafta içi akşam ya da gün içi saatleri dikkate alınır.
Tantra'nın cinsellik ve spiritüellik arasındaki ilişkinin temellerinin kavranması, cinsel enerjinin blokajına sebep olan durumların yüzeye çıkarılarak iyileştirilmesi, cinsellikle ilgili çarpık algıların değişmesi, baskılanmış ve reddedilmiş zihinsel kavramların çözümlenmesi, erotizm ve romantizm geliştirmek ve daha doyumlu cinsel yaşam için ihtiyacınız olan tüm kaynaklara ulaşmanızı mümkün kılan bir programdır.

Çalışmalar İstanbul içinde gerçekleşmekte olup 10-18 kişilik gruplarla yürütülmektedir. Kadın ve erkek sayısının eşit olmasına özen gösterdiğimiz çalışmalarımızla ilgili açılan sınıfların duyurusuna etkinlik takvimi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Kayıt yaptırmak için iletişim sayfamızda bulunan formu doldurabilir veya tantra@tantraturkiye.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Tantra Türkiye

Bize ulaşmak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz

Kayıt ve sorularınız için
bilgi@meryemsuna.com

Kamp Eğitimleri ve İnzivalar:
+90 553 823 41 41

Haftasonu Atölyeleri:
+90 553 463 08 08

Son yazılar