Loading...

Haftasonu Atölyeleri

Cinsel enerjinin yaşam enerjimiz olduğu gerçeğini hepimiz biliyoruz. Yeryüzündeki tüm canlı türlerinin asırlardır devamını sağlayan, yani hayat veren, cinsel enerjidir.

Ne yazık ki biz insanlar cinsel enerjinin doğal olduğu gerçeğini inkâr ederek onu kutsamak yerine neredeyse lanetledik. Zihnimizdeki en önemli bölünme cinsellik ve ruhsallık konusunda ortaya çıkmaktadır. Onun doğasını anlamak yerine yokmuş gibi davranmayı seçerek ya da olduğundan çok daha fazla anlam yükleyip karmaşaya sürüklenerek dualite yaratıyoruz.

İnsanın ruhsal tekamül sürecinde cinsel enerjisini bilinçli bir şekilde dönüştürerek süper bilince nasıl ulaşacağının yol ve yöntemlerini öğrenmesi önemlidir.

Bu aynı zamanda eğlenceli bir keşif sürecidir, zihnin cinsellikle ilgili algısı doğallaştığında yaşam hiç bilmediğiniz bir tatmin ve kesinlik hali ile size kucak açar.

“Tantra, Spiritüellik ve Cinsellik” bir hafta sonu Atölyesidir. Cinsellikle ilgili olumsuz inanç kalıplarının ve bastırılmış duyguların çözümlenmesi, dişi ve eril enerjinin dengelenmesi ile Tantrik cinselliğin temellerinin atıldığı bir programdır.  Eğitimin içeriği:

∞    Cinsellikle ilgili zihin haritamızı anlamak, katı tutum ve inançları esneterek yargılardan özgürleşmek,

∞    Dişi-Eril enerjimizi dengelemek,

∞    Cinsel enerjiyi uyandırmayı, yönetmeyi, yönlendirmeyi öğrenmek

∞    Tantrik cinselliğin temelleri hakkında bilgilenmek

 
Bu eğitim yalnızca haftasonları Türkiye'nin farklı şehirlerinde düzenlenmektedir. Eğitim tarih ve duyurularını Etkinlik sayfamızdan takip edebilir başvuru için form doldurarak bize ulaşabilirsiniz

 

Tantra Türkiye

Bize ulaşmak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz

Kayıt ve sorularınız için
bilgi@meryemsuna.com

Kamp Eğitimleri ve İnzivalar:
+90 553 823 41 41

Haftasonu Atölyeleri:
+90 553 463 08 08

Son yazılar